KONKURS

REGULAMIN KONKURSU: 

1. Organizatorem konkursu jest Salonik Urody Jolanta Skąpska, położony przy ulicy Żeromskiego 46a w Radomiu, NIP: 948-183-31-83zwany dalej Organizatorem. 

2. Uczestnikiem konkursu jest osoba, która skończyła 18 lat i zamieszkuje Polskę (zwana dalej Uczestnikiem).  

3. Nagrodą w Konkursie jest kuracja do rzęs Revitalash 1 ml, jedna sztuka (zwana dalej Nagrodą).  

ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE: 

4. Uczestnik pod postem konkursowym, opublikowanym w dniu 4 grudnia 2015 na fanpage Saloniku Urody Jolanta Skąpska, zamieszcza komentarz o treści „biorę udział” lub komentarz innej  treści, jasno wskazującej na zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie. Nie jest to jednak warunek konieczny uczestnictwa w Konkursie. Treść posta konkursowego zaczyna się następująco: KONKURS!!!!! Piękne rzęsy po miesiącu? Spraw sobie prezent i wygraj kurację Revitalash na 30 dni! Efektów nie musimy opisywać, na pewno o nich słyszałyście… :) To ekskluzywne serum polecają gwiazdy na całym świecie, a teraz może być Twoje…” 

5. Uczestnik przesyła na adres info@salonikurody.pl wiadomość email z odpowiedzią na pytania konkursowe: 

Na czym polega mezoterapia i jakie są jej korzyści?  

6. Przesłanie emaila z odpowiedzią na pytanie konkursowe jest równoznaczne ze zgodą na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Organizatora, tj. Salonik Urody Jolanta Skąpska. Adresy email nie zostaną przekazane ani sprzedane innemu podmiotowi i są do wyłącznego użytku Saloniku Urody Jolanta Skąpska.  

7. Kryterium wyboru zwycięskiej odpowiedzi tpoprawność merytoryczna i kreatywność. Odpowiedzi na pytanie konkursowe zbierane są do 16 grudnia włącznie. Przesłane później odpowiedzi nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzcy.  

8.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na fanpage Saloniku Urody Jolanta Skąpska, tj. Organizatora, w dniu 22 grudnia 2015. Wyboru zwycięskiej odpowiedzi dokonuje Jolanta Skąpska. 

9. Przesłanie Nagrody nastąpi w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników na fanpage Saloniku Urody. Przesłanie zostanie wykonane drogą pocztową (Poczta Polska). Możliwy jest odbiór osobisty w Saloniku Urody.