KONKURS

REGULAMIN KONKURSU:

I.    Organizatorem konkursu jest Salonik Urody Jolanta Skąpska, położony przy ulicy Żeromskiego 46a w Radomiu, NIP: 948-183-31-83, zwany dalej Organizatorem.

II.   Uczestnikiem konkursu jest osoba, która skończyła 18 lat i zamieszkuje Polskę (zwana dalej Uczestnikiem). 

III.  Nagrodą w Konkursie jest:

1. Torba skórzana 100%, jasny beż, marki Batycki 400zł jedna sztuka, (zwana dalej Nagrodą).
2. Makijaż permanentny kreski górne wartość 550zł jedna usługa, (zwany dalej Nagrodą).
3. Kuracja do rzęs Revitalash, zestaw , wartość 170zł (zwana dalej Nagrodą). 

ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE:

IV.   W poście konkursowym, opublikowanym w dniu 20 czerwca 2016 na fanpage Saloniku Urody Jolanta Skąpska, widnieją pytania. Odpowiedz na zadane pytania, w sposób rzetelny i jasno mówiący o Twoich oczekiwaniach. Pamiętaj, że masz szanse wygrać rewelacyjne nagrody. Odpowiedzi na wszystkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: info@salonikurody.pl

V.    Uczestnik przesyła na adres info@salonikurody.pl wiadomość e-mail z odpowiedzią na pytania konkursowe:

1. Jaki jest Twój problem kosmetyczny, dotychczas nierozwiązany?
2. Jaki jest Twój idealny salon kosmetyczny? Puść wodze fantazji i opisz go: jakie ma kolory, jaka gra muzyka, co tam się mieści, jaka jest obsługa...itp.
3. Na co zwracasz najbardziej uwagę przychodząc na zabieg? Wymień 5 najważniejszych dla Ciebie rzeczy.
* wygląd kosmetyczki
* obsługa Klienta w salonie
* higiena
* wystrój wnętrza
* efekty zabiegu
* polecanie pielęgnacji domowej
* czas trwania zabiegu
* punktualność
* cena

VI.   Napisz nagrodę, którą jesteś zainteresowana/y i swój wiek

VII.  Przesłanie emaila z odpowiedzią na pytanie konkursowe jest równoznaczne ze zgodą na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Organizatora, tj. Salonik Urody Jolanta Skąpska. Adresy email nie zostaną przekazane ani sprzedane innemu podmiotowi i są do wyłącznego użytku Saloniku Urody Jolanta Skąpska .

VIII. Kryterium wyboru zwycięskiej odpowiedzi to poprawność merytoryczna i kreatywność. Odpowiedzi na pytanie konkursowe zbierane są do 26 czerwca  włącznie. Przesłane później odpowiedzi nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzcy. 

IX.   Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na fanpage Saloniku Urody Jolanta Skąpska, tj. Organizatora, w dniu 27 czerwca 2016. Wyboru zwycięskiej odpowiedzi dokonuje Jolanta Skąpska.

X.    Przesłanie Nagrody nastąpi w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników na fanpage Saloniku Urody. Przesłanie zostanie wykonane drogą pocztową (Poczta Polska). Możliwy jest odbiór osobisty w Saloniku Urody.