Regulamin

Regulamin Salonu Urody Jolanta Skąpska


Szanowni Klienci!


W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Klientów oraz pracowników Salonu, a także w celu stałego podwyższania jakości świadczonych usług, prosimy o zapoznanie się z regulaminem świadczenia usług kosmetycznych w Salonie Urody Jolanta Skąpska przed przystąpieniem do korzystania z naszych usług.


Korzystanie z usług gabinetu kosmetycznego Salon Urody Jolanta Skąpska jest równoznaczne ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonania zabiegu oraz że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.


W trosce o wysoką jakość usług gabinetu Klient jest zobowiązany przyjść 5-10 minut przed umówioną godziną w celu przygotowania się do ustalonego zabiegu. Umówiona godzina zabiegu jest godziną jego rozpoczęcia. W innym przypadku zabieg zostanie skrócony o liczbę minut spóźnienia.


Parking:


Jeśli wizyta w Salonie Urody zaplanowana jest na co najmniej 2 godziny, Salon zwraca Klientom poniesione w tym czasie koszty parkingu.


Zabieg Arosha:


Najlepsze rezultaty zabiegu Arosha będą widoczne po wykonaniu serii 10 zabiegów (1-2 x w tygodniu), w połączeniu z dietą i aktywnością fizyczną.


Dla zapewnienia optymalnych rezultatów zabiegu przedłużania rzęs należy stosować się do następujących zaleceń:

  • Przez 24h po zabiegu nie można dotykać rzęs (aż do wyschnięcia kleju).

  • Przez dwa dni po zabiegu należy unikać zbyt gorącego prysznica oraz wizyt w saunie. Rzęsy nie powinny być narażone na wilgoć.

  • Do 24h po zabiegu należy unikać stosowania w okolicy oczu produktów kosmetycznych na bazie tłuszczu.

  • Należy używać płynu do demakijażu niezawierającego w swym składzie tłuszczów i olejków.

  • Należy unikać stosowania mascary, w szczególności wodoodpornej.

  • Nie należy używać zalotki.

Ze względów bezpieczeństwa usuwanie przedłużonych rzęs odbywa się tylko w certyfikowanym gabinecie. Trwałość efektu zależy przede wszystkim od sposobu pielęgnacji po zabiegu. Niezbędne jest uzupełnienie rzęs po upływie 2-3 tygodni.


Przy zapisie na przedłużanie rzęs Salon Urody przyjmuje zadatek w kwocie 100 zł, który jest rozliczany po wykonaniu usługi. Zadatek przepada, jeśli wizyta nie zostanie odwołana na przynajmniej 2 dni przed terminem.


Voucher wykupiony w Salonie Urody Jolanta Skąpska jest ważny 3 miesiące od daty zakupu.


Reklamacje:


Klienci powinni zgłaszać reklamacje niezwłocznie po wystąpieniu niepożądanych objawów, nie później niż w terminie 3 dni od daty wykonania zabiegu.


Klienci korzystający z usługi manicure/pedicure powinni zgłaszać reklamacje nie później niż w terminie 5 dni od daty wykonania usługi. W późniejszym terminie reklamacja nie będzie uwzględniana.


Wszelkie reklamacje należy składać w recepcji Salonu osobiście lub telefonicznie. Dopuszcza się złożenie reklamacji listem poleconym lub e-mailem. Podstawą do złożenia reklamacji jest dostarczenie dowodu zakupu w postaci oryginału paragonu fiskalnego lub innego dowodu zapłaty za usługi (potwierdzenie przelewu, wydruk za płatność kartą, potwierdzenie przez pracownika gabinetu sprzedaży usługi czy towaru).